Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

blackjack

Prosím Fénix omrknete Luciuse 3 hra má kladne recenze. Stačilo by se jenom podívat na audio soubory. Ta Vaše nadabovana jednička se povedla to bylo jak od profíků

Martin: Díky za informaci. Hru si dáme do databáze uchazečů

Veronika

Film Dangal. Šlo by nadabovat, prosím?

Martin: Ano, šlo by to. Ale vzhledem k hodnocení filmu je velmi pravděpodobné, že to nadabují profíci

Marcel

Ahoj, předně - moc děkuji za dabing druhé Syberie. Je vskutku parádní! Chci se zeptat, zda neplánujete nadabovat hru Freelancer. Je to legendární vesmírná arkáda od tvůrce Star Citizen.

Martin: Ahoj, tuto hru v plánu zatím nemáme, ale díky za tip

Hejkal

dobrý den nadabovali byste film Resident Evil Executor? http://tricell.cz/filmy/exec/exec.php

Martin: Dobrý den, díky za tip, omrkneme to

Apokalypsa

Ahoj fenix chci se zeptat omrkli byste prosím hru Talos the principle.

Martin: Ahoj, děkujeme za tip

Oliver Pool

Zdravím, sleduji videa od Spirit Science která pojednávají o lidech, myšlení, vědě, duši, politice, civilizacích, vesmíru a spousty dalšího, problém je že je to anglicky a mluví se tam opravdu rychle což je zrovna u tohohle tématu celkem problém ..alespoň pro některé z nás :). Je to hodně naučné a opravdu k něčemu--a to nemyslím ironicky. Kdyby jste tedy snad hledali zrovna projekt k dabování, tady je. Hádám že kdyby to bylo nadabované česky, spousta čechů se na to rádo podívá a rozšíří si tak obzor. Díky za případné přečtení :)

Martin: Děkujeme za tip. Dáme si to na seznam uchazečů.

Karel

Dobrý den, koukal jsem včera na stránku abecedaher.cz a všiml jsem si, že hra Blood 2 je nejstahovanější češtinou měsíce. Uvažuji, že bych ji dal zase někdy v CZ - přímo s dabignem. Myslím, že tam ani nebylo moc mluvy. Nebyla by prosím časem? Děkuji a mějte se fajn.

Martin: Dobrý den, tohle už je opravdu stará hra. Hry vytvořené před rokem 2000 už v podstatě neděláme.

Lukáš

Dobrý den, nezauvažovali byste nad dabingem ke hře Never Alone? Byla by to pěkná, poučná hra i třeba pro menší děti- jen kdyby byla s českým dabingem. Ve hře se nemluví, jde jen o hlas vypravěče, starého indiána, vč. DLC Foxtales odhadem asi půl hodinky monologu. Když už sem píšu, rád bych Vám také moc poděkoval za Vaši skvělou práci- vždy jsem byl s Vaším dabingem naprosto spokojen a patřičně si ho užil. Pokaždé skvělé překlady i výběr hlasů- klobouk dolů. Tím spíš, že dabing provozujete jen jako zájmovou činnost, a přitom můžete směle konkurovat i profíkům.

Martin: Dobrý den Lukáši, moc děkujeme za fajn tip. Nic neslibujeme, ale určitě se na tento projekt podíváme a zhodnotíme, jestli jsme schopni to zrealizovat.

Boris

Dobrý den Mohli byste prosím udělat dabing pro Jurassic World Evolution,Just Cause 3,Serious Sam 3,Grand Theft Auto V,Prey

Martin: Dobrý den, tyto hry v plánu zatím nemáme.

Boris

Za jak dlouho (asi) bude steam verze dabingu

Martin: Až tvůrci dokončí hru a vydají ji v kompletní verzi

Michael95

Ahoj, váš dabing her je opravdu paradní:) obzvlášt tech horových. Zajímalo by mě zda-li by jste nemohli udělat dabing pro hru Call of Cthulhu : Dark Corners of the Earth. hra je z roku 2005 a má velmi poutavý a zajímavý příběh. Atmosféra teto hry je skvělá jako v Amnesii (dala by se krájet) ;) . Ve hře je pár postav takže není potřeba tolik dabérů a určitě by jste udělali velkou radost spoustě hororovým nadšencům :) děkuji za odpověd.

Martin: Ahoj. Už jsme to zkoušeli, ale bohužel je technicky nemožné do toho dát náš dabing.

Spacewolf

Ahoj, moc se mi libi vase prace at uz pro hry nebo serialy. Chtel bych se zeptat, zda byste nekdy v budoucnu nezauvazovali o udelani dabingu do hry The Incredible Adventures of Van Helsing nebo jinou akcni rpg hru, po vzoru Diabla co uz jste udelali. Nebo treba do RTS hry Dawn of War ze sveta Warhammeru 40K. Diky

Martin: ahoj, děkujeme za přízeň. Do větších her se už moc nepouštíme. Nemáme ted lidi na rozjetí větších projektů. Díky za pochopení

Tomáš

Ahoj soldier of fortune když je tam český dabing tak není vidět počet nábojů životy armor apod nevíte jak to opravit

Martin: Ahoj. Byla to chybka. Už je ke stažení bud opravný Patch pro ty, kteří už stáhli původní verzi s chybou nebo nová upravená instalačka.

Lukáš

Zdravím, Psal jsem Vám již pod hru, ale odpovědi jsem se nedočkal, kdy vyjde Soldier of Fortune dabing? Děkuji za odpověď hezký den.

Martin: Dobrý den, dabing vyjde do konce září....je to psáno i v novinkách u traileru

Advy

Dobrý den, je možné publikovat na Youtube videa z her s vaším dabingem (samozřejmě s odkazem na vaše stránky jakožto autorů) nebo s tím máte nějaký problém? Děkuji za odpověď :)

Martin: Dobrý den. Nemáme s tím problém. Klidně natáčejte. Hodně štěstí :-)

askard

Ahoj můžu se zeptat dneska bylo potvrzeno že bude hra Lucius 3 a hra má vyjít tenhle rok. Chci se zeptat omrknete tu hru až výjde ? Tady máte důkaz že si nevymýšlým https://project-emsi.com/posts/novy-dil-hry-lucius jedničku jste výborně nadabovali a dvojku chápu že nechcete kvůli špatným recenzím. Ale mohli byste zkusit trojku a pak jestli váš dabing bude mít úspěch tak se vrhnete i na dvojku. Prostě tohle bude pecka když jí další rok zařadíte do plánů.

Martin: Ahoj, až bude trojka a budou k ní CZ titulky, omrkneme to. Do té doby budeme řešit naše současné projekty :-) Ale díky za tip...

jjj

Ahoj můžu se zeptat budete se pouštět i do dalších dílů medalu ?

Martin: Ahoj. Zatím uvažujeme o dvou datadiscích Spearhead + Breaktrough. Bude ale nejdříve v roce 2020. Máme ted plné kapacity na dva roky dopředu

Apokalypsa

Ahoj fénix pomatuju si že před dvěma roka tady bylo potvrzené že byste se vrhli na SOmu. Jak to vypadá se Somou máte ji rozpracovanou a nebo jste si to rozmysleli a bude na konec ?

Martin: Somu zatím neplánujeme. Máme ted na dva roky dopředu rozdělané jiné hry

Artur

Download filmu není k dispozici

Martin: Už to funguje...

Jakub

Zdravím Fénix. Napadlo mě co udělat dabing na hru Delta Force: Black Hawk Down? Je to hodně legendární hra která má i svůj film, a myslím si že by byla škoda pro tuto hru neudělat dabing. Bylo by to i velice záživné vůči příběhu který hra nabízí. Předem děkuji za odpověď :)

Martin: Dobrý den, tuto hru už máme na seznamu uchazečů. Nevíme, jestli se k ní někdy dostaneme