Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Josef

Nadabujete tenhle díl Otravného Pomeranče a uděláte to stejně jako u Angry Birds? Jako že můžeme pomocí odkazů v popisku videa vybírat postavy, nebo snad víte myslím. https://www.youtube.com/watch?v=dgNfEVceA_s&list=PLWxJthc4qU_ZsB0wggNvoh9Ks11Z21rsd

David: Nebudeme to dělat. YT neumožňuje odkazovat na jiná videa, jako dříve. Děkujeme za pochopení.
Vojta

Nemáte náhodou v plánu nadabovat hru XIII z roku 2003?

Martin: Dobrý den, v plánu to nemáme. V listopadu by ale měla vyjít předělávka této hry. Tu pak můžeme omrknout
Matěj

Chtěl jsem se jen zeptat co je přesně náplní práce testera u vás ve skupině. Předem děkuji za odpověď.

David: Tester může být kdokoliv z členů skupiny, který se o to přihlásí. Zpravidla se testují hry, zda je dabing i celá hra funkční.
Pepa

Mám tady návrh na velmi povedený snímek: https://www.youtube.com/watch?v=GvLx4P6UbGg *Dinosaur hunters* Je tam pět postav a dabuje je sám autor. Nejsou tam sice titulky pro neslyšící, ale myslím že jim tam jde rozumět. :)

David: Děkujeme za tip. Zvážíme to, ale nic neslibujeme.
Ivan

Teď jsem se díval na váš dabovaný snímek DM:A a napadlo mě. Vím, že by to asi nešlo uploadnout jen tak na youtube kvůli autorským právům. Ale zkusili jste někdy samotné autory kontaktovat? Aby vás bránili, kdyby jste jejich nadabovaný snímek uploadnul( vím, že to funguje, když chcete použít hudbu amatérského autora aniž byste dostali copyright) na svůj kanál nebo pokud by byli ochotní váš dabovaný snímek na jejich video uploadnout na svůj kanál

David: Tuto záležitost jsme v minulosti řešili a došli jsme k závěru, že na Youtube to nahrávat nebudeme. Děkujeme za pochopení i Vaší přízeň.
David

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli nadabujete hru I Have No Mouth, and I Must Scream.

Martin: Tuto hru neplánujeme dabovat...
Leon

Dobrý den, prosím Vás budete dabovat Resident Evil 0, když padla ta jednička ? Předem děkuji za odpověď.

Martin: Dobrý den, neplánujeme to...
Adam

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda byste nechtěli nadabovat českou hru Memento Mori 2. První díl této skvělé české adventury s českým dabingem byl, ale dvojka již nikoliv a ve hře jsou poze české titulky ): Myslím, že by to spousta fanoušků i nových hráčů ocenila. Děkuji, Adam

Martin: Dobrý den, uvažujeme o tom, ale nic neslibujeme.
David

Dobrý den, pamatuji si když vyšla hra Mafia 3 a lidi po vás chtěli Český dabing a neuvědomovali si, že by to byl až moc velký projekt na vás a také bylo těžké se dostat do audio souborů té hry... Mám jenom návrh, který můžete zvážit. Jeden z hlavních důvodů proč hra neměla Český dabing je, že dabéři vyžadovali dost velkou částku za jejich práci. Kdyby jste v budoucnu měli v plánu do toho jít tak můžete kontaktovat lidi co mají na práci Českou lokalizaci a věřím, že by vám tu práci dali. Je to něco do čeho by jste šli?

Martin: Dobrý den, do toho bychom nešli. Máme rozdělaných mnoho projektů a přetížené zvukaře. Na takto velký projekt nemáme kapacity.
titan

Ahoj fenix můžu vás poprosit jestli byste prosím nadabovali další díl arény superpadouchů souboj s Oskarem. Už je to dost dlouho venku.

Martin: Ahoj, máme to v pořadníku, ale vedoucí toho projektu na to ted nemá čas.
APOKALIPSA

AHOJ CHCI SE ZEPTAT KDY ODHADEM VYDÁTE DABING DO HRY FUTURE OF SOLDIER 2?

Martin: Pokud myslíš "Soldier of Fortune 2" tak ho vydáme v první půlce roku 2021
Lukáš

Dobrý den,nechtěli by jste nadabovat poslední 2 díly seriálu Jen počkej,zajíci z roku 2005?Co vím,tak ještě žádný dabing nemají .Děkuji

Martin: Dobrý den, díky za nabídku, ale tento projekt necháme profíkům.
Rado

Dobry den, co tak zdabovat film In your eyes v hlavnej ulohe so Zoe Kazan? neexistuje este nijaky officialny. Dakujem za odpoved.

David: Děkujeme za tip. Zvážíme to, ale nic neslibujeme.
armored

Ahoj chci se zeptat vyskoušíte prosím nadabovat další díl Luciuse jednička byla povedenné dílo, kdybyste vyskoušeli nadabovat tu trojku, tak by to bylo dobré.

David: Aktuálně dabing neplánujeme.
Hejkal

Dobrý den, budete dabovat dalšíadventury od lucasart? či jiné adventury spustitelné na scummvm?

David: Dobrý den, aktuálně máme rozpracovaných několik projektů cca na 2 roky. Zda budeme dabovat další adventury od Lucas Arts ještě nevíme. Jakmile nějaké herní projekty od Lucas Arts budeme plánovat, tak dáme o tom vědět v rubrice Připravujeme.
Frisia

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jestli neplánujete udělat dabing do KINGDOM COME DELIVERANCE. Děkuji Vám za Vaši odpověď.

Martin: Dobrý den, tento projekt neplánujeme
Lukáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by se dalo nadabovat 6 krátkometrážních filmů o vetřelcích, které vznikly právě na 40. výročí tohoto legendárního filmového monstra. Jedná se o Alien: Containment, Alien: Spacer, Alien: Specimen, Alien: Night Shift, Alien: Ore, Alien: Harvest a Alien: Alone. A kdyby to šlo, dalo by se to shlédnout na YouTube, nebo někde jinde? Předem děkuji za odpověď. Lukáš

Martin: Dobrý den, nic neslibujeme, ale dáme si to k nám do návrhů. Díky za tip
Matěj

Dobrý den mohl bych se zeptat v jakém programu dabujete?

Martin: Dobrý den, nejčastěji v Audacity
Jan

Zdravím ma napadlo viem ze to je staršie ale že či neurobíte dabing do minifilmu Dragon Age warden's fall. Predom dakujem za odpoved

Martin: Dobrý den, máme ted mnoho práce na našich projektech. Takže s jistotou mohu říci, že tak dva roky nebudeme dělat nic nového, mimo náš interní seznam.
Emilie Rose

Dobrý den,bude i dabing na Total Drama

Martin: Dobrý den, zatím máme plno..ale díky za tip