Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Hejkal

Dobrý den, nadabovali byste anime seriál Devil May Cry?

Martin: Dobrý den, neplánujeme to dabovat

smilespock

Zdravím, v koupené hře na steamu to nejede. Nešlo by to upravit? díky za odpověď a přeji hezký den

Martin: Dobrý den, nemáme Steam verzi hry, tak neumíme posoudit, jestli je problém v jiné struktuře souborových složek...atd.

Hejkal

Ahoj, nadabujtete hru Diablo? Myslím první díl + datadisk helfire?

Martin: Ahoj, zatím to neplánujeme. Máme dost nabitý program na dva roky dopředu...

Tomáš

Bude někdy dabing do hry When The Darkness Comes ?

Martin: Zatím o tom neuvažujeme

Roman

Zdravím myslíte že byste mohly omrknout hru Mortal Kombat 9 - X) dabing od vás by byl opravdu super a hodně lidí by to ocenilo děkuji s Pozdravem Roman.

Martin: Ahoj, tuto hru zatím neplánujeme dabovat

Jáchym Gavenda

Zdravím. Myslíte že by bylo možné nadabovat seriál Camp Camp? Rooster Teeth je v Česku ne zrovna známý a já osobně bych byl rád kdyby se o nich na CZ/SK scéně zvýšilo povědomí. A ze všech jejich seriálů, Camp Camp se k dabingu hodí asi nejvíc.

Martin: Ahoj. Moc díky za tip. Ted máme hodně práce a nové projekty nezakládáme. Každopádně tvůj návrh určitě dáme do naší databáze uchazečů o dabing.

FrankCastle8

Dobrý den, nějaké novinky k projektu? Datum vydání bylo stanoveno na Vánoce 2019, ale vydím, že jste to nestihli a píšete, že jej vydáte do června. Máme čekat dabing v červnu nebo už dříve? Plánujete vydat trailer?

Martin: Dobrý den, v současné době je už nadabováno i nazvučeno. Behem několika dní začnou první testy. Pak přijde fáze oprav a další testy. Červen je hraniční termín. Trailer určitě bude. S tím počítáme. Vydání kompletního dabingu je tedy jen otázka toho, jak moc se bude muset opravovat a kolik času budou potřebovat testeři. Takže asi tak...

Tomáš

Dobrý den, bylo by úžasné kdyby jste udělali CZ dabing do Mafie III. Všichni říkaly jak se těší na to že bude s českým dabingem a nic. Mohu požádat o dabing? Byla by to pecka. Děkuji.

Martin: Dobrý den, Tomáši. Do mafie se určitě pouštět nebudeme. Je to moc velký projekt. Na to nemáme kapacity.

Matěj

Zdravím. Předem bych vás chtěl ocenit tím, jak máte úžasné dabingy, a taky mě zajímá to, jak to probíhá celkově to dabování a hlavně autorská práva? Musíte si zažádat o něco nebo ne? Ještě bych měl jeden dotaz. Nešlo by nadabovat i novější Wolfensteiny? Bylo by to super obdivuju vás! :)

Martin: Ahoj Matěji, děkujeme za pochvalu. Z toho na co se ptáš odpovíme pouze na to, že novější Wolfíky zatím neplánujeme.Jsou to už velmi rozsáhlé hry a trvalo by to moc dlouho je nadabovat a nazvučit.

Stanislav Bláha

Dobrý den zajímám se amatérsky o 3D grafiku a mým snem je vytvořit krátký (i delší) animovaný film. Chci se zeptat, kdyby se mi to náhodou podařilo, mohu zde požádat o dabing? Děkuji

Martin: Dobrý den, Stando. Pokud nás Váš projekt zaujme, moc rádi ho nadabujeme. Napište nám prosím na náš oficiální email, který najdete v záložce "kontakt".

Apokalypsa

Ahoj fénix chci se zeptat jestli máte v plánu nadabovat hru metro 2033 našel jsem tohle video a docela zajímavé https://www.youtube.com/watch?v=7zAuOzb5PvI to je od vás tak proto se ptám jestli byste omrkli i hru. Nevím jestli jste dabovali doopravdy vy ale na začátku je vaše logo.

Martin: Ahoj, toto video nemá s FPD nic společného. Metro zatím nemáme v plánu dabovat

Marikoscz

Uvažovali jste o dabingu Metro Redux?

Martin: Ne, zatím o tom neuvažujeme

Lukáš Langmajer

Dobrý večer Je to poprvé a zároveň, jak doufám, naposledy, kdy se musím ozvat. Po zhlédnutí několika málo minut filmu Locke, rspk. dabingu se divím, že na Vás někdo nepodal žalobu. Je to ostuda. Pokud se hodláte obhajovat tím, že jste amatáři, věnujte se snímkům amatérským. Pokud bylo vašim úkolem odradit diváka od filmu, děláte svojí amatérskou práci profesionálně. Langmajer

Martin: Pane Langmayere,
děkujeme za váš názor. Bohužel máme pro vás jen dvě možné odpovědi:
1) pokud se vám to nelíbí, vypněte to.
2) pokud to umíte líp, udělejte to.
I vám přejeme příjemný a hlavně ničím nerušený víkend

Kischi

Neuvažovali jste o kontaktování třeba Microsoftu že by jste formou placených DLC dělali dabing na jejich konzolové hry něco jako tohle https://www.xbox.com/cs-cz/Search?q=Language+pack#nav-gamesxboxone Myslím že obě strany by na tom vydělaly dabované hry se líp prodají a vám by z DLC asi taky šla část zisku. Neříkám že by Microsoft měl možnost dát si DLC na jakoukoli hru co má ve Store ale určitě by to mohl umožnit aspoň na hrách od jejich vydavatelství. Myslím si že by nebylo špatné jim poslat třeba vzorek nějaké jejich hry hozený do slušného cz dabingu

Martin: Neuvažovali...a v nejbližší době ani neuvažujeme. Máme ted moc práce

Lukáš

Ahoj, měl bych dotaz ohledně dabingu... rád bych si vyzkoušel celý ten proces, mám vlastní domácí studio na slušné urovni(doteď jsem točil jen hudbu), s hlasem pracovat umím a mám pár přátel co by šli do toho se mnou... super... ale chybí mi znalosti, tuším že to funguje tak že je verze filmu se zvukem bez hlasů, jen efekty a hudba a hlasy se dohrávají... kde mohu takovou verzi získat? nebo mě napadlo na originální verzi použít sidechain kompresi, ale to určitě není ideální... budu vděčný za jakoukoliv radu, děkuji moc a držím palce...

Cupido: Zřejmě mluvíš o ruchovém pásu. Ten mají ale k dispozici pouze profesionální studia, nebo by ti ho musel poskytnout autor videa, které chceš počeštit.
Pokud ho nedostaneš nezbývá ti, než odfiltrovat hlasy a zvukovou stopu dodělat. Najít a doplnit vše co se odfiltrováním hlasů poškodí.
JInak pokud jsi opravdu tak schopný, můžeš zkusit rozšířit naše řady v sekci nábor. Hodně štěstí.

David

RE: Dokmentární filmy - Dabing a máte teď nějaké plány na dokumentární filmy ?

Martin: Nemáme. Dokumenty všeobecně moc neděláme....

Roman

Dobrý večer, mám dotaz máte v plánu nadabovat i jiné díly Resident Evil ? děkuji za odpověd.

Martin: Dobrý večer, zatím o tom neuvažujeme. Máme mnoho rozdělaných her, takže zatím do budoucna moc nekoukáme.

Frank Catle

Ahoj, máte pořád v plánu steam verzi Black Mesy? Psali jste, že jakmile tvůrci vydají verzi s Xenem (což by mělo být okolo poloviny tohoto roku) že na ní začnete pracovat

Martin: Ahoj. V plánu to máme stále....jenže pořád ten Xen nevydali :-(

David

Ahoj. chtěl bych se jenom zeptat... Jak moc obtížné je nadabovat dokumentární filmy? Mám na mysli takový ty dokumenty kde originální dabing je pouze ztišený a je tam přidaný nový dabing...

Martin: Ahoj, tato varianta, kdy jen ztišíš originál, je ta nejjednodušší metoda dabingu

Julie

Ahoj,mužů se zeptat jak zařídit vyzvánění otravneho pomeranče?

Martin: Stáhnout do PC nebo mobilu. Pak to nastavit jako vyzváněcí melodii pro SMS....