Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Roman

bude i dabing na whistlerblower a outlast 2?

Martin: Nebude

Johnny

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda jde nadabovat hra Carrier Command: Gaea Mission od studia Bohemia interactive? Jinak děkuji za vaše skvělé dabingy a přeji hodně štěstí do budoucna.

Martin: Dobrý den. Jak to máme vědět? :-)
Nemůžeme přeci zkoušet každou hru o kterou si napíšete.

???

ahoj chci se zeptat jestli někdy uděláte videa jak dabujete?

Martin: ahoj, pokusíme se přemluvit nějaké dabéry, pokud budou souhlasit.Ale nebude to hned

Vlad

Prosím vás jaké používáte mikrofóny popřípadě přesné parametry vašich mikrofonů. Vybírám si sluchátka s mikrofonem na Alze ke hraní s přáteli a komunikaci přes teamspeak ale chci to i využít na parodie a dabingy. Předem vám děkuji za odpověď.

Martin: Každý máme jiný mikrofon. Nejčastěji používáme USB mikrofony v hodnotě kolem 2.500,-Kč

Sas

Omlouvám se za nedostatečnou interpretaci. Reaguji na vaši odpověď pro uživatele "???" o nemožnosti aplikování vašeho dabingu do multiplayerových her od společnosti Valve z důvodu VAC. Tak se ptám, jestli jste nezkoušeli kontaktovat tým co spravuje Valve anti-Cheat na adrese vacreview@valvesoftware.com. Aby vám udělili výjimku s odůvodněním, že chcete pouze pozměnit zvukové soubory pro českou lokalizaci.

Martin: aha :-) No, upřímně. Moc se nám to nechce zkoušet. Zatím do tohoto odvážného plánu nepůjdeme. Ale děkujeme za tip...

Sas

A nezkusili jste kontaktovat tým spravující VAC na adrese vacreview@valvesoftware.com, aby vám udělili výjimku?

Martin: A co třeba napsat, k čemu se vyjadřujete? :-)

Marek D.

Zdravím. V roce 2005 měla být nová řada seriálu Smolíkovi, ze které bohužel z finančních důvodů sešlo. Nicméně dodnes existují dvě krátké pilotní epizody (o délce cca 10 minut) které zatím nebyly přeloženy do češtiny. Napadlo mě to navrhnout zde, pokud byste ovšem měli zájem. Z pozdravem, Marek P. Zde je jedna z epizod: https://youtu.be/kUdrrdl-sJ4

David: Také zdravíme a děkujeme za tip. Návrh zvážíme.

???

ahoj ptal jsem se jestli nadabujete hru team fortress 2 a vy jste odpověděli že to není technicky možné a já se ptám proč to není technicky možné

Martin: Valve Anti-Cheat. Je s nim problém u multiplayerovych her od Valve všeobecně. Týká se to i Counter-Strike, Left 4 Dead,...

rrr

Ahoj můžu se zeptat omrknete hru detroy become human hra má cz titulky a bylo by dobré kdyby měla i dabing.

Martin: ahoj, na takhle novou a náročnou hru nemáme kapacity

Bandáž

Pokud byste chtěli dabovat nějakou sérii zahraničních kanálů, tak doporučuji "super power beat down" na kanále "batinthesun" (https://www.youtube.com/playlist?list=PL6F730F85FA7C34C2). Minimálně tam má jedno video 3:00 minut a maximálně 16:00 minut, ale ty dialogy jsou tam často krátké. Tak jestli byste se chtěli potom podívat. A děkuji, že jste schopní toho tolik nadabovat. Toho si fakt cením, jelikož titulky moc rád nemám. :-)

Martin: Děkujeme za tip. Zvážíme to

???

AHOJ CHTĚL BYCH SE ZEPTAT JESTLI NĚKDY UDĚLÁTE DABING NA LEGENDARNÍ STŘILEČKU TEAM FORTRESS 2 (PTAM SE PROTOŽE UMŘEL DABER SOLIDERA :( )

Martin: Ahoj, bohužel to dabovat nebudeme. Není to technicky možné. Už jsme to zkoušeli.

Bruno K.

Neviem či vám to už niekto písal no mal by som na Vás prosbu/otázku či by bolo možné nadabovať MAFIU remake pokiaľ by tam nebol dostupný cz dabing. Mam tú hru moc rád a jednou z vecí ktoré robia tú hru tak úžasnou je to že tam neni len anglický dabing ale že si tam môžem užiť aj mne blízky jazyk. Prosím Vas ako tam nebude český dabing ako originál pridajte nám ho tam. Som si istý že by ste tým neurobili šťastnú hernú komunitu Slovenska a Česka ale by ste sa s tým aj preslávili a pomohli si s tým. Prosím Vás ak sa nám MAFIA remake nevráti do domoviny s českým dabingom buďte naša záchran. Ďakujem že ste si to minimálne prečítali.

David: Pro Mafia se nějaký dabing vyrábí. Navíc, nemáme na to ani kapacity. Děkujeme za pochopení.

Afkor

Dobrý den. Mohl bych se zeptat, jestli by jste nemohli udělat CZ dabing na Wolfenstein 2: The New Colossus? Byl bych moc rád, kdyby jste se o to aspoň (bez urážky) pokusili. Dekuji :)

David: Dobrý den, na Váš dotaz jsme odpověděli na Steamu.

Daniel

Dobrý den, zajímalo by mě, zda by v případě, že by remake Mafie 1 neměl český dabing, byla šance, že hru nadabujete do českého jazyka? Předem děkuji za odpověď.

Martin: Dobrý den, budeme to řešit, až to bude aktuální....

???

chtěl bych se zeptat jakej je vaš uplně první dabing a take kdy studio FenixProDabing začalo

David: Dabingů jsme vydali mnoho, už si nepamatuji, který byl náš první pod hlavičkou FPD. Co se týče druhého dotazu, tak na to jsme odpověděli ve videu Otázky a odpovědi.

rock

Ahoj omrknete hru alien vs predator 3 ta trojka dost dobrá. Jenom mě zajímá jestli jde na ní cz dabing.

David: Děkujeme za tip.

Daniel

Dobrý den, nedávno mě napadlo, že bych se mohl podívat na seriál Proč? 13x proto (13 Reasons Why) a s českým dabingem. Jenomže nikde nemohu najít nadabovanou první sérii (druhá a třetí dabing mají např. na Netflixu). Má vůbec první série český dabing? Jestli ano, tak kde to lze najít? Děkuji

Martin: Dobrý den, tohle my nevíme, bohužel...

Roman

Zdravím borci. Chtěl bych se zeptat, jestli byste dokázali upravit český dabing i pro Nintendo Switch verzi? Zkoušel jsem překopírovat vaše soubory a titulky fungují (akorát jsem musel odstranit diakritiku), ale dabing bohužel nikoliv... Na netu jsem našel soubory s ruským dabingem, který na Switch funguje... mohu poskytnout, pokud by se vám do toho chtělo... moc byste mi tím pomohli... moc díky za jakoukoliv odpověď. Roman.

Martin: Bohužel nepomůžeme, máme dost práce i s tím, co děláme primárně pro PC. Díky za pochopení

askard

Ahoj fenix omrknete Střílečku Max payne. Ten film Se brutálně nepovedl ale ta hra je dobrá.

Martin: Ahoj, je tam technický problém, takže tuto hru dělat určitě nebudeme

Roman

Hra 1954 alcatraz není ani moct dlouhá uvažujete o dabingu?

Martin: Děkujeme za tip....