Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

zzz

Ahoj můžu se zeptat vyzkoušíte nadabovat nějakou lego hru, máte jich na výběr spoutu třeba lego jurastic world . Bylo by dobré kdybyste se o to mohli pokusit, vím že jste tohle ještě nedělali ale mohla by to být pro vás dobrá výzva.

Martin: Ahoj. Děkujeme za tip. ale ted máme na dva roky práce dost. Možná někdy v budoucnu
Jirka

Nezkusíte nadabovat prosím Zaklínače 3?

Martin: Bohužel, nezkusíme...
askard

Ahoj fenix můžu se zeptat, omrknete prosím hru Sniper elite? Je to moje oblíbená hra a byl bych rád kdyby měla český dabing.

David: Ahoj, aktuálně máme o hry postaráno.
Nicméně, dáme jej na seznam, ale nic neslibujeme.
David
zeptám se

Zajímalo by mě jak máte otázky a odpovědi jestli byste ukázali jak se ve hře dostanete do audio souborů a jak to v tom předěláte? To musí být komplikovanější určitě než na YT. Jestli je to možné vysvětlit.

Martin: Nezlobte se, ale tyto věci opravdu ukazovat nebudeme :-)
zzz

Chci se zeptat jak to vidíte s hororovkou amnesia Rebirth?

Martin: Zatím neplánujeme...
the_alpharaptor

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli byste neměli zájem udělat dabing pro první díl hry Tomb Raider z roku 1996. Souborů na úpravu není moc, jelikož je ve hře relativně málo dialogů. Sám jsem také vytvořil jejich překlad do češtiny a mám otestováno, že úprava zvukových souborů a cutscén a jejich opětovné začlenění do hry je velmi jednoduché a bezproblémové. Na koho se můžu v případě zájmů obrátit ohledně dojednání podrobností? Předem děkuji za odpověď.

David: Prověříme to, ale nic neslibujeme.
zeptám se

Chci se zeptat koukali jste se na audio soubory hry Crash bandicoot a Spyro raigned trilogy jestli je to možné nadabovat? Protože si myslím že by váš nějaký dabér dokázal dost dobře namluvit Cortexe.

Martin: Tyto hry jsme nestudovali....
Spidy964CZ

Ahoj prosím nemohli byste vytvořit dabing do hry Avencast the Rise Of The Mage? Předem děkuji za odpověď. Spidy964CZ

David: Ahoj, díky za tip. Zvážíme to, ale nic neslibujeme.
David
AroZilla

budete dělat dabing na hru subnautica? díky za odpověď Přeji hezky zbytek dne :)

Martin: Zatím o tom neuvažujeme. Byl tam technický problém
Ultron

Nedávno jsem narazil na jeden amatérský dabing dabing do hry Inversion. Nemohli by jste ho prosím předabovat podle sebe?

Martin: Ale my jsme také amatéři....
Můžu se zeptat

Mě by zajímalo jak je to u vás s náborem někdo nahraje nahrávku a vy mu řeknete třeba nemáš nato nebereme tě a nebo jak to je seš k ničemu nebo jak reagujete na lidé kteří vám v tom dabingu nejsou dobří? Myslím úplný nováčky, který šli do náboru.

Joop: Zdravím. Vždy, když uchazeč odešle náborový formulář z našeho webu, dostane se jeho žádost ke mně. Já zkontroluji, zda je uvedeno všechno potřebné pro zahájení přijímacího řízení, obratem kontaktuji uchazeče na uvedené mailové adrese a rovnou, pokud je žádost v pořádku, uveřejním ji a ukázku na naše fórum. Zde se k ní vyjadřují jednotliví Fénixové. Čili není to tak, že bych o schopnostech uchazeče rozhodovala sama, vždy jde o kolektivní rozhodnutí. Pokud v žádosti zjistím nějaké nedostatky nebo není uchazeč pro nás vhodný (např. cizinec s výrazným akcentem apod), ihned ho kontaktuji a žádám buď o doplnění potřebných detailů a nahrávek a nebo ho informuji, že bohužel nesplňuje naše požadavky. Reaguji opravdu na každou žádost, tedy pokud je uvedena správná emailová adresa. Každé žádosti si vážím a nikdo se nemusí bát, že bych mu nějak nadávala nebo ho dokonce zesměšňovala. Děkuji za dotaz. Joop
zzz

Ahoj chci se zeptat omrknete seriál Harley Quinn je to děsná sranda a masakr přesně váš styl. Seriál už má dvě série a je tam i batman a ostatní postavy z DC.

David: Děkujeme za tip, zvážíme to, ale nic nemůžeme slíbit. Děkujeme za přízeň.
Ondra

Dobrý den, právě jsem si z vašeho webu stáhl cz dabing na hru Half Life 2 ale ten soubor se jmenuje Hl2+Ep1+2, to jako když spustím tento instalátor nainstaluje se mi do všech dílu Half Life?

Martin: Dobrý den, nainstaluje se to, co máte v PC....pokud jen základní hru, tak jen základní hra...atd
Bob

Ahoj! Chtěl bych se zeptat, jestli budete dělat dabing pro Amnesia Rebirth. Děkuju. :-)

Martin: Ahoj, zatím o tom neuvažujeme. Máme rozděláno mnoho her a nevíme, co dříve
zeptám se

Jak to vidíte se sérií medal of honor bude další rok ten datadisk? A chci se zeptat zvážíte dabing i na Luciuse 2 je to kratší než jednička. Ten váš dabing tu hru tak dobře okořenil, že by bylo dobré zkusit i dvojku a trojku.

Martin: Dobrý den, datadisk na Medal už je ze 70% hotový. Takže by mohl vyjít v první polovině roku 2021.
Luciuse neplánujeme, byl tam problém se soubory.
???

Čau chci se zeptat jestli také pracujete na českém dabingu do kingdom come

Martin: čau, nijak se na tomto projektu nepodílíme.
Jachym Zeman

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mi chodí váš newsletter, protože v emailu nevidím, že by mě něco přicházelo. Předem děkuji Zeman J.

David: Dobrý den, děkujeme za upozornění. Prověříme to.
Garry Kmotter

Zdravím, mám dotaz ohledně asdf 13. Jako jestli ho budete dubovat. Dík, Garry

David: Dobrý den, na dabingu se pracuje.
Bohuslav Seifert

Dobrý den, včera vyšel nový díl ASDF Movie 13 a chtěl jsem se zeptat, zda nebude případně z vaší strany potřeba nějaká pomoc ohledně dabování tohoto nového dílu. Rád bych se případně zapojil

Martin: Dobrý den, další díl dabovat budeme. Omlouváme se, ale máme dostatek dabérů na tento projekt.
Máte-li zájem dabovat, podívejte se do sekce "nábor". Děkujeme
rolx-also

ahojte mám dotaz bude dabing pro fallout? například pro fallout new vegas?

Martin: Ahoj, zatím to neplánujeme...